Salgsavdeling

 

Salg_bilde-

 

Roger Mosbakk, Salgssjef / Salg Møre / Troms / Finnmark

Roger Mosbakk

Key Account Manager / Salg Møre / Troms / Finnmark / Sogn og Fjordane
roger.mosbakk@still.no
Mob: +47 970 16 555


 

Sissel Juul, Salgssekretær

Sissel Juul

Sales Back Office
sissel.juul@still.no
Tlf: 810 35 035


 

Leif-Ove Selland, Salgskonsulent Hordaland / Kristiansand

Leif-Ove Selland

Salgskonsulent Hordaland  / Aust-Agder / Vest-Agder
leif-ove.selland@still.no
Mob: +47 915 28 104


 

Kurt Skibenes, Salgskonsulent Rogaland

Kurt Skibenes

Salgskonsulent Rogaland
kurt.skibenes@still.no
Mob: +47 941 55 340


 

Roar Andersen, Daglig leder / Salg Nordland / Sogn og Fjordane

Roar Andersen

Salg Nordland / Trøndelag
roar.andersen@still.no
Mob: +47 905 78 441


 

Mathis Vaalanes

Salgskonsulent Telemark / Vestfold / Oslo / Buskerud / Oppland
mathis.vaalanes@still.no
Mob: +47 941 46 706


 

Geirr Franang

Salgskonsulent Akershus / Østfold / Hedmark
geirr.franang@still.no
Mob: +47 480 28 275


 

AT_ansatt_OleKr

Ole Kristian Bing Johnsen

Brukttruck- og leiekoordinator
ole.kristian.johnsen@still.no
Mob: +47 90 91 33 28


 

Trine Fostervoll Olstad

Sales Back Office
trine.olstad@still.no
Mob: +47 810 35 035