Vår beliggenhet

STILL er representert i hele landet og betjener dermed kunder i hele Norge.

Klikk på bildet for å forstørre
Våre serviceteknikere er svært mobile og med sine godt utstyrte servicebiler er de i stand til å kunne utføre service og reparasjon på stedet.

Vi i STILL-teamet her i Norge ønsker deg velkommen til å se eller prøve noen av våre fortreffelige produkter.

Prøv oss, det vil lønne seg!

Hovedkontor:
STILL Norge AS
Heggstadmyra 8
7080 Heimdal
Org.nr: 971597283
Tlf: +47 810 35 035
Epost:  info@still.no
Faktura: faktura@truck.no

 

Skriv ut kart

Avdelinger:  
Oslo
Svennerudvegen 38
2016 Frogner
Tlf: 810 35 035
E-post: oslo@truck.no
Bergen
Salhusvegen 55
5131 Nyborg
Tlf: 810 35 035
E-post: bergen@truck.no

Stavanger

Sjøhagen 16
4016 Stavanger
Tlf: 810 35 035
E-post: stavanger@truck.no

Kristiansand

Tlf: 810 35 035
E-post: alf@truck.no
       
Servicepunkter:      
Troms/ Vesterålen    Ted Slettbakk 414 77 758 ted@truck.no
Finnmark Ted Slettbakk 414 77 758 ted@truck.no
Certex Offshore, Sandnessjøen       
Lakselv      
Møre Torsten Holzhey 917 35 703 torsten@truck.no
Porsgrunn   35 54 85 00  
Østfold   69 80 83 02  
Gjøvik   41 69 46 94  
Drammen   916 30 365  
Haugesund   916 64 833  
Askim   69 80 83 02  
Sogn og Fjordane   901 32 880  
Kongsvinger   482 31 511